Infolinka 800 888 820

IPTV Televize OLD

IPTV neboli televize přes internetový protokol je systém, kde jsou služby digitální televize šířeny prostřednictvím počítačové sítě.

tv 

Proč IPTV?

Služba poskytuje oproti pozemní digitální televizi řadu funkcí navíc, například:

PAUZA - ZASTAVENÍ OBRAZU ŽIVÉHO POŘADU

- Nepřizpůsobujte se, digitální televize se totiž umí přizpůsobit Vám. S funkcí PAUSE TV můžete kdykoli přerušit sledování pořadu až na 60 minut a vrátit se k němu zpět, aniž by Vám cokoli uniklo. Tlačítka stop a play Vám totiž zajišťují to největší pohodlí.

START OVER - PŘEHRÁNÍ POŘADU OD ZAČÁTKU

-Již nikdy nemusíte spěchat, abyste stihli Váš oblíbený film či pořad. Jednoduše stiskem jednoho tlačítka se v právě běžícím pořadu přesunete na jeho začátek.

ČASOVÁ OSAPOSUN NA ČASOVÉ OSE NAZPĚT AŽ O 25 HODIN

- Díky této funkci jste schopni pořad vysílaný v minulosti opět vyvolat a přehrát se zpožděním. Tuto funkci je možno využít na všech televizních stanicích a programy lze vyvolat až 25 hodin nazpátek bez nutnosti nahrání takového pořadu.

EPG - ELEKTRONICKÝ PRŮVODCE POŘADY

- Průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech a to včetně přehledu pořadů na 10 dní dopředu. 

TELEVIZE V PCTV MINI 31 PROGRAMŮ BEZ POTŘEBY STB

- Základní programovu nabídku s 31 programy máte nyní možnost získat rovněž prostřednictvím webové aplikace, která je součástí naší platformy IPTV.

TV ARCHIVARCHIV VYBRANÝCH POŘADŮ

- TV Archiv Vám umožní zhlédnout vybrané televizní pořady, jež se vysílaly během uplynulých sedmi dní! Funkci TV Archiv naleznete ve Vaší televizi po přepnutí v MENU v položce Video služby v hlavním menu.

VIDEOREKORDÉR - ELEKTRONICKÝ PRŮVODCE POŘADY

- Díky Videorekordéru si můžete každý televizní pořad nahrát a podívat se na něj ze záznamu jiný den a kolikrát budete chtít! Videorekordér  Vám přináší možnost uložit si až 10 hodin záznamu na dobu 31 dnů a navíc umí nahrávat více kanálů ve stejnou dobu. Tato služba je dostupná ZDARMA ke všem tarifům IPTV a Balíček.

HD VYSÍLÁNÍVYSÍLÁNÍ POŘADŮ V HD KVALITĚ

- Co Vás čeká a co Vás nemine? Již teď se můžete těšit na další programy ve vysokém rozlišení. Vysílání ve vysokém rozlišení Vám nabízí čistší a stabilnější obraz a umožní Vám tak zakusit skutečné výhody digitální televize.

INTERNETOVÁ RÁDIA

Balíček rádií všech žánrů běžně dostupných jen přes internet.

 

 

Dostupnost

Služba je dostupná pouze na městské optické síti.

V případě, že nevíte, zda-li je Váš bytový dům připojen na optickou síť, kontaktujte nás na infolince: 800 888 820, nebo emailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

  

Ceník

Varianta

MINI

BASIC

MAX

Počet kanálů

79 kanálů

114 kanálů

136 kanálů

Počet kanálů v HD

10 v HD

13 v HD

22 v HD

Zřizovací poplatek

zdarma

zdarma

zdarma

Cena nabídky

121 Kč

303 Kč

806 Kč

Seznam kanálů

ZDE

ZDE

ZDE

 

Set-top Box

Pro příjem televizního signálu po IP síti je třeba zakoupit, nebo pronajmout námi dodávaný set-top box zn. Motorola.  

Odkoupení přístroje do osobního vlastnictví: 2662 Kč, pronájem 97 Kč.

 

pdfCeník služeb

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Poznámka: Programovou nabídku Matrigo IPTV zajišťuje společnost GRAPE SC, a.s. ; Praha 1 - Nové Město, Václavské nám. 832/19, PSČ 110 00