Infolinka 800 888 820

TV MATRIGO

monitor-155158 640

TV MATRIGO nebo také IPTV televize je systém, kde jsou služby digitální televize šířeny prostřednictvím počítačové sítě do Vašich televizorů, PC, tabletů i mobilů.


Cena služby
 149 Kč /měs.

Ceník doplňkových balíčků a příslušenství naleznete zde: 

pdfCeník služeb

tvmatrigo

Co naše televize umí?

PAUZA - ZASTAVENÍ OBRAZU ŽIVÉHO POŘADU

- Nepřizpůsobujte se, digitální televize se totiž umí přizpůsobit Vám. S funkcí PAUSE TV můžete kdykoli přerušit sledování pořadu až na 60 minut a vrátit se k němu zpět, aniž by Vám cokoli uniklo. Tlačítka stop a play Vám totiž zajišťují to největší pohodlí.
 

START OVER - PŘEHRÁNÍ POŘADU OD ZAČÁTKU

-Již nikdy nemusíte spěchat, abyste stihli Váš oblíbený film či pořad. Jednoduše stiskem jednoho tlačítka se v právě běžícím pořadu přesunete na jeho začátek.
 

ČASOVÁ OSAPOSUN NA ČASOVÉ OSE NAZPĚT AŽ O 7 dnů.

- Díky této funkci jste schopni pořad vysílaný v minulosti opět vyvolat a přehrát se zpožděním. Tuto funkci je možno využít na všech televizních stanicích a programy lze vyvolat až 7 dní nazpátek bez nutnosti nahrání takového pořadu.
 

EPG - ELEKTRONICKÝ PRŮVODCE POŘADY

- Průvodce programovou nabídkou s kompletními informacemi o pořadech či filmech a to včetně přehledu pořadů na 10 dní dopředu. V průvodci je možné pracovat s dalšími funkcemi chytré TV jako označovat pořady k nahrávání, nebo si vyvolat nabídku pro přehrání již odvysílaného pořadu.

 

 

Set-top Box (STB)

Pro příjem televizního signálu ve vaší TV je třeba zakoupit námi dodávaný set-top box, nebo využít aplikaci pro chytré televizory značky Samsung, LG a Panasonic. 

Cena STB: 2.500 Kč.

 

Doplňkové TV balíčky 


tv1

 

tv2

 

tv3